Dla słuchaczy biorących udział w zabawie publikujemy listę wykonanych utworów:

Iluzja — Iluzja
Incredits — Iniemamocni
Writing`s On The Wall — Spectre
Uciekaj Moje Serce — Jan Serce
Stąd Właśnie Wiesz — Zaczarowana
Zrobię Mężczyzn Z Was — Mulan
It’s in His Kiss [The Shoop Shoop Song] — Syreny
Polskie Drogi — Polskie Drogi
A Lovely Night — La La Land
Dance of Doom — Ninjago, z tekstem Piotra Chedy w pierwszej zwrotce i Eminema w drugiej 🙂
Kiss from a Rose — Batman Forever
Johnny’s Mambo — Dirty Dancing
Suita filmowa 2023 — Super Mario Bros. Film
Suita filmowa 2023 — Ninjago
Suita filmowa 2023 — Flight Of The Silverbird
I’ve Had A Time Of My life — Dirty Dancing
Summer Nights [Letnia Noc] — Grease
Angel — Miasto aniołów

Wszystkim uczestnikom zabawy gratulujemy!

~

„Koncert do północy” to już stała pozycja letnich atrakcji Pruszkowa. Wydarzenie od wielu już lat cieszy się popularnością wśród mieszkańców Pruszkowa i okolic. W końcu dobra muzyka w połączeniu z parkową scenerią chwyci za serce każdego. Co roku na scenie prezentuje się wielu artystów, wśród nich pojawili się już: Kuba Badach, Edyta Geppert, Jacek Wójcicki, Kamila Malik czy Grzegorz Turnau. 22 lipca 2023 roku dołączy do nich m. in. Orkiestra Rozrywkowa Politechniki Warszawskiej.

Program wydarzenia:

19:00 występ uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Witolda Lutosławskiego.

20:00 “Filmowe inspiracje” w wykonaniu Orkiestry Rozrywkowej Politechniki Warszawskiej THE ENGINEERS BAND pod dyrekcją Dariusza Łapińskiego.

22:00 wokalista jazzowy, pianista, kompozytor STANISŁAW SOYKA, który wystąpi z towarzyszącym mu zespołem instrumentalnym w składzie: Przemysław Greger (gitara akustyczna), Jakub Sojka (perkusja i śpiew), Zbigniew Brysiak (perkusja), Jan Jędrzejczyk (klawisz, efekty).

Miejsce wydarzenia: Plac Jana Pawła II, Pruszków.

Więcej informacji.