Rektor Politechniki Warszawskiej, Dziekan i Rada Wydziału Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii oraz Dyrektor i Rada Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych zapraszają na Jubileusz 55-lecia Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku. Uroczystość odbędzie się 18 listopada 2022 roku o godzinie 17:00 w Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Płocku, ul. Kolegialna 23.

Program uroczystości:

• Wystąpienie Prorektor PW ds. Filii w Płocku
  • Wystąpienie Rektora Politechniki Warszawskiej
  • Wręczenie wyróżnień
  • Wystąpienia okolicznościowe
  • Koncert Orkiestry Rozrywkowej Politechniki Warszawskiej „The Engineers Band” pod batutą Dariusza Łapińskiego

Organizatorzy proszą o zajmowanie miejsc do godz. 16:45.

Wstęp na galę i koncert możliwy jest za zaproszeniami, które były do odbioru w sekretariacie Prorektora ds. Filii w Płocku.

Wydarzenie odbędzie się w Sali Koncertowe płockiej Szkoły Muzycznej im. Karola Szymanowskiego,
ul. Kolegialna 23, Płock